Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linton

Është emri yt Linton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Landon, Lyndon, Llundein, Lê Nhân Thành, Linhtan, Lâm Minh Thiện, Lã Anh Tuấn, London
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leontina, Leontin, Landen, Linden, Lanthanh, Leontien, Leontine, Leontiene
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3345 Linton's në Facebook. Pozicioni #13977
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga LintonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linton? Voto për emrin tënd