Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Landon

Është emri yt Landon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Landen
Djem me tinguj të ngjashëm:Lyndon, Llundein, Linton, Lê Nhân Thành, Linhtan, Lâm Minh Thiện, Lã Anh Tuấn, London
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leontina, Leontin, Landen, Linden, Lanthanh, Leontien, Leontine, Leontiene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56355 Landon's në Facebook. Pozicioni #1511
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga LandonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Landon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Landon? Voto për emrin tënd