Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lyndall

Është emri yt Lyndall? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lindell, Lindley, Lindly, Lindel, Lendel, Lintelo, Lindall, Lendall
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyanthely, Lindalwa, Liandel, Lyndell
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3305 Lyndall's në Facebook. Pozicioni #14100
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LyndallPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lyndall? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lyndall? Voto për emrin tënd