Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lindley

Është emri yt Lindley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lindell, Lindly, Lindel, Lendel, Lintelo, Lindall, Lendall, Luwendly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndall, Lyanthely, Lindalwa, Liandel, Lyndell
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1990 Lindley's në Facebook. Pozicioni #20618
Kategoritë:
Komente nga LindleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lindley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lindley? Voto për emrin tënd