Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lindell

Është emri yt Lindell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lindley, Lindly, Lindel, Lendel, Lintelo, Lindall, Lendall, Luwendly
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyndall, Lyanthely, Lindalwa, Liandel, Lyndell
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1735 Lindell's në Facebook. Pozicioni #22817
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1941
Komente nga LindellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lindell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lindell? Voto për emrin tënd