Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liveta

Është emri yt Liveta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lopdda, Lufti, Lilybeth, Lipot, Lafayette, Leavitt, Lievde, Lefty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lupita, Loveday, Lipta, Labed, Laveda, Lilibet, Lavth, Lilavati
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Liveta's në Facebook. Pozicioni #438989
Kategoritë:Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga LivetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liveta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liveta? Voto për emrin tënd