Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lilibet

Është emri yt Lilibet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lopdda, Lufti, Lilybeth, Lipot, Lafayette, Leavitt, Lievde, Lefty
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liveta, Lupita, Loveday, Lipta, Labed, Laveda, Lavth, Lovette
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Lilibet's në Facebook. Pozicioni #97301
Kategoritë:
Komente nga LilibetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lilibet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lilibet? Voto për emrin tënd