Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lipot

Është emri yt Lipot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lopdda, Lufti, Lilybeth, Lafayette, Leavitt, Lievde, Lefty, Lapidoth
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liveta, Lupita, Loveday, Lipta, Labed, Laveda, Lilibet, Lavth
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Lipot's në Facebook. Pozicioni #601316
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LipotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lipot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lipot? Voto për emrin tënd