Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Krischen

Është emri yt Krischen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Krishna, Korrigan, Krischnan, Karsien, Kyrksen, Krishn, Karsen, Kerrigan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karisma, Krasmina, Karishma, Krasna, Krishnona, Karijn, Krisenia, Kirjana
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Krischen's në Facebook. Pozicioni #263119
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KrischenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Krischen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Krischen? Voto për emrin tënd