Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karsen

Është emri yt Karsen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Carson.
Djem me tinguj të ngjashëm:Krishna, Krischen, Korrigan, Krischnan, Karsien, Kyrksen, Krishn, Kerrigan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Karisma, Krasmina, Karishma, Krasna, Krishnona, Karijn, Krisenia, Kirjana
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 995 Karsen's në Facebook. Pozicioni #34262
Kategoritë:
Komente nga KarsenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karsen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karsen? Voto për emrin tënd