Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karisma

Është emri yt Karisma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Krishna, Krischen, Korrigan, Krischnan, Karsien, Kyrksen, Krishn, Karsen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Krasmina, Karishma, Krasna, Krishnona, Karijn, Kirjana, Krisenia, Krishny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2455 Karisma's në Facebook. Pozicioni #17646
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KarismaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karisma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karisma? Voto për emrin tënd