Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kolenka

Është emri yt Kolenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kailang, Kalinga, Kleng, Kilianus, Klemenis, Keili Mayenci, Kilemonkey, Klemens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kleanske, Kalonice, Kalinka, Kalenka, Klansy, Kolinka, Kelmis, Keliannys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga KolenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kolenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kolenka? Voto për emrin tënd