Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kalinka

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kalinka.
Është emri yt Kalinka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:pastër ose të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kolenka, Kailang, Kalinga, Kleng, Kilianus, Klemenis, Keili Mayenci, Kilemonkey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kleanske, Kalonice, Kalenka, Klansy, Kolinka, Kelmis, Keliannys, Kelly Hong Ha
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 570 Kalinka's në Facebook. Pozicioni #51319
Kategoritë:
Komente nga KalinkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalinka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalinka? Voto për emrin tënd