Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleng

Është emri yt Kleng? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kolenka, Kailang, Kalinga, Kilianus, Klemenis, Keili Mayenci, Kilemonkey, Klemens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kleanske, Kalonice, Kalinka, Kalenka, Klansy, Kolinka, Kelmis, Keliannys
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 750 Kleng's në Facebook. Pozicioni #42211
Kategoritë:Emra norvegjeze
Komente nga KlengPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleng? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleng? Voto për emrin tënd