Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleef

Është emri yt Kleef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Khalif, Kilby, Kaleb, Khalifa, Kulap, Kolby, Kalb, Kolb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kolab, Kalliope, Kalifa, Kaliopi, Kalvi, Klava, Kalevi, Kilvia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Kleef's në Facebook. Pozicioni #770745
Kategoritë:
Komente nga KleefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleef? Voto për emrin tënd