Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kolby

Është emri yt Kolby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Khalif, Kilby, Kaleb, Khalifa, Kulap, Kalb, Kolb, Kliff
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kolab, Kalliope, Kalifa, Kaliopi, Kalvi, Klava, Kalevi, Kilvia
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8575 Kolby's në Facebook. Pozicioni #6652
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga KolbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kolby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kolby? Voto për emrin tënd