Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kilby

Është emri yt Kilby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Khalif, Kaleb, Khalifa, Kulap, Kolby, Kalb, Kolb, Kliff
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kolab, Kalliope, Kalifa, Kaliopi, Kalvi, Klava, Kalevi, Kilvia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Kilby's në Facebook. Pozicioni #71579
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KilbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kilby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kilby? Voto për emrin tënd