Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalisha

Është emri yt Kalisha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klaus, Kleis, Kelsey, Kailash, Kelso, Klaes, Kalki, Kilas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klaasje, Kelis, Kailasa, Kelleeka, Kaleigh, Kelcy, Kelsay, Kelsa
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2360 Kalisha's në Facebook. Pozicioni #18184
Kategoritë:
Komente nga KalishaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalisha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalisha? Voto për emrin tënd