Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Johnothan

Është emri yt Johnothan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jonathan, Jonatan, Jonathon, Jonathen, Jonithan, Jonthan, Johnton, Jehonathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jannetien, Jose Antonio, Jeantine, Jentine, Jantina, Jantine, Jentien, Jantiena
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365 Johnothan's në Facebook. Pozicioni #70849
Kategoritë:
Komente nga JohnothanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Johnothan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Johnothan? Voto për emrin tënd