Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jenevieve

Është emri yt Jenevieve? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jambha, Janov, Jempi, Jimbo, Jumpio, John-Boy, Juanvi, Jun Pyo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jenavieve, Jaanvi, Janeeva, Jahnavi, Jeneva, Jeniveve, Jamba, Jambo
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1555 Jenevieve's në Facebook. Pozicioni #24762
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JenevievePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenevieve? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenevieve? Voto për emrin tënd