Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jenavieve

Është emri yt Jenavieve? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jambha, Janov, Jempi, Jimbo, Jumpio, Juanvi, Jun Pyo, Janhovia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jenevieve, Jaanvi, Janeeva, Jahnavi, Jeneva, Jeniveve, Jamba, Jambo
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Jenavieve's në Facebook. Pozicioni #142227
Kategoritë:
Komente nga JenavievePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jenavieve? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jenavieve? Voto për emrin tënd