Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeneva

Është emri yt Jeneva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jambha, Janov, Jempi, Jimbo, Jumpio, Juanvi, Jun Pyo, Janhovia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jenevieve, Jenavieve, Jaanvi, Janeeva, Jahnavi, Jeniveve, Jamba, Jambo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1465 Jeneva's në Facebook. Pozicioni #25889
Kategoritë:
Komente nga JenevaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeneva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeneva? Voto për emrin tënd