Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jarno

Është emri yt Jarno? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jeremias)
Variante:Jarni, Jarnick
Djem me tinguj të ngjashëm:Jaren, Jeronimo, Jaron, Jarmann, Jeremi, Jorin, Jorn, Jeramie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerina, Jarina, Journey, Jorrianne, Jorayn, Jarine, Jaskiran, Jaruwan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2100 Jarno's në Facebook. Pozicioni #19825
Kategoritë:Popullore fund emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JarnoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jarno? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jarno? Voto për emrin tënd