Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jorn

Është emri yt Jorn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Georgios
Variante:Jorna, Jorne, Jorni, Jornick, Jorny, Jorren, Jorrin, Jorunn, Jurn
Djem me tinguj të ngjashëm:Jaren, Jeronimo, Jaron, Jarmann, Jeremi, Jorin, Jeramie, Jeremiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerina, Jarina, Journey, Jorrianne, Jorayn, Jarine, Jaskiran, Jaruwan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3945 Jorn's në Facebook. Pozicioni #12303
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JornPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jorn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jorn? Voto për emrin tënd