Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jarmo

Është emri yt Jarmo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jermo
Djem me tinguj të ngjashëm:Jaren, Jeronimo, Jaron, Jarmann, Jeremi, Jorin, Jorn, Jeramie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerina, Jarina, Journey, Jorrianne, Jorayn, Jaskiran, Jarine, Jaruwan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1285 Jarmo's në Facebook. Pozicioni #28506
Kategoritë:Top 50 emrat finlandeze - Popullore fund emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga JarmoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jarmo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jarmo? Voto për emrin tënd