Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jérôme

Është emri yt Jérôme? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hieronymus
Variante:Jerom
Djem me tinguj të ngjashëm:Jaren, Jeronimo, Jaron, Jarmann, Jeremi, Jorin, Jorn, Jeramie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerina, Jarina, Journey, Jorrianne, Jorayn, Jaskiran, Jarine, Jaruwan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 199160 Jérôme's në Facebook. Pozicioni #512
Kategoritë:Popullore arab emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga JérômePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jérôme? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jérôme? Voto për emrin tënd