Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geronimo

Është emri yt Geronimo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jerome
Djem me tinguj të ngjashëm:Guerino, Geron, Guarino, German, Göran, Grian, Graham, Garrin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gorawen, Germi, Grima, Greyn, Grania, Graine, Gorane, Grainne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5345 Geronimo's në Facebook. Pozicioni #9714
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GeronimoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geronimo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geronimo? Voto për emrin tënd