Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Graham

Është emri yt Graham? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Graeme
Djem me tinguj të ngjashëm:Guerino, Geron, Guarino, Geronimo, German, Göran, Grian, Garrin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gorawen, Germi, Grima, Greyn, Grania, Graine, Gorane, Grainne
Vlerësimi:
3.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 188545 Graham's në Facebook. Pozicioni #535
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga GrahamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Graham? Voto për emrin tënd


Është emri yt Graham? Voto për emrin tënd