Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

German

Është emri yt German? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Germanus
Variante:Germa, Germain, Germanus, Germentsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Guerino, Geron, Guarino, Geronimo, Göran, Grian, Graham, Garrin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gorawen, Germi, Grima, Greyn, Grania, Graine, Gorane, Grainne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29040 German's në Facebook. Pozicioni #2522
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore etiopian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga GermanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt German? Voto për emrin tënd


Është emri yt German? Voto për emrin tënd