Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ingrida

Është emri yt Ingrida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ingegerd, Iwan Nasrodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ingrid, Ingred, Ingigerd, Ingegard, Injerd, Ingrd, Ingerid, Ingridi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1815 Ingrida's në Facebook. Pozicioni #22064
Kategoritë:Emra norvegjeze - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga IngridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ingrida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ingrida? Voto për emrin tënd