Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ingegerd

Është emri yt Ingegerd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iwan Nasrodi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ingrid, Ingrida, Ingred, Ingigerd, Ingegard, Injerd, Ingrd, Ingerid
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 255 Ingegerd's në Facebook. Pozicioni #91741
Kategoritë:Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga IngegerdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ingegerd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ingegerd? Voto për emrin tënd