Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Imre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Imre.
Është emri yt Imre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:atdhe, pushtet, sundimtar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Emmerik
Variante:Imro
Djem me tinguj të ngjashëm:Iomar, Immer, Imro, Imri, Inmar, Iomhair, Imir, Imar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inara, Inri, Imara, Inari, Iamar, Imrah, Imora, Iomara
Vlerësimi:
4/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2800 Imre's në Facebook. Pozicioni #16047
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga ImrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imre? Voto për emrin tënd