Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Inri

Është emri yt Inri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Imre, Iomar, Immer, Imro, Imri, Inmar, Iomhair, Imir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inara, Imara, Inari, Iamar, Imrah, Imora, Iomara, Imner
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 375 Inri's në Facebook. Pozicioni #69505
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga InriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inri? Voto për emrin tënd