Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iiro

Është emri yt Iiro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ira, Ir, Ihor, Iri, Iwar, Iur, Iroy, Iurie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irea, Iria, Iora, Irah, Iara, Iore, Iro, Iyari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 640 Iiro's në Facebook. Pozicioni #47322
Kategoritë:Popullore fund emrat boy
Komente nga IiroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iiro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iiro? Voto për emrin tënd