Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ignasi

Është emri yt Ignasi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignacio, Ignis, Ignas, Ignace, Ignaas, Izanghi, Icenius, Ignacy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ignacia, Ishmachiah, Ignes, Ijmkje, Izayoi Miku, Isminoz, Ijmka, Ijnske
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 Ignasi's në Facebook. Pozicioni #100672
Kategoritë:Emrat Katalonje - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga IgnasiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ignasi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ignasi? Voto për emrin tënd