Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ignas

Është emri yt Ignas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignacio, Ignis, Ignace, Ignaas, Izanghi, Icenius, Ignacy, Ignasi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ignacia, Ishmachiah, Ignes, Ijmkje, Izayoi Miku, Isminoz, Ijmka, Ijnske
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1340 Ignas's në Facebook. Pozicioni #27639
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga IgnasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ignas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ignas? Voto për emrin tënd