Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ignacio

Është emri yt Ignacio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignis, Ignas, Ignace, Ignaas, Izanghi, Icenius, Ignacy, Ignasi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ignacia, Ishmachiah, Ignes, Ijmkje, Izayoi Miku, Isminoz, Ijmka, Ijnske
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24005 Ignacio's në Facebook. Pozicioni #2944
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1934
Komente nga IgnacioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ignacio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ignacio? Voto për emrin tënd