Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iandra

Është emri yt Iandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Inder, Indera
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indira, Indra, Indri, Indre, Indru, Imandatiara, Indria, Initra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Iandra's në Facebook. Pozicioni #249854
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë




Komente nga Iandra



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iandra? Voto për emrin tënd