Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hildegarde

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hildegarde.
Është emri yt Hildegarde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hildegard
Variante:Hilliard
Djem me tinguj të ngjashëm:Hildegaard, Hildagarda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hildagarde, Hildegard, Hildegarda, Hildagard, Hildgarde
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Hildegarde's në Facebook. Pozicioni #49536
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HildegardePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hildegarde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hildegarde? Voto për emrin tënd