Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hilliard

Është emri yt Hilliard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hildegarde
Djem me tinguj të ngjashëm:Hillard, Hilwert, Hillert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hilary Dahia, Hilarith
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Hilliard's në Facebook. Pozicioni #52369
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga HilliardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hilliard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hilliard? Voto për emrin tënd