Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hildegard

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hildegard.
Është emri yt Hildegard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hildegarde
Djem me tinguj të ngjashëm:Hildegaard, Hildagarda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hildegarde, Hildagarde, Hildegarda, Hildagard, Hildgarde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1800 Hildegard's në Facebook. Pozicioni #22196
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HildegardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hildegard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hildegard? Voto për emrin tënd