Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Héctor

Është emri yt Héctor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hektor, Hector, Heketoro, Hecktor, Haahashtari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hester, Hestrea, Hezder, Hesther, Hestera
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160695 Héctor's në Facebook. Pozicioni #625
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga HéctorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Héctor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Héctor? Voto për emrin tënd