Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Guifre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Guifre.
Është emri yt Guifre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaspare, Gaspar, Gabor, Geoffrey, Gasper, Gafar, Geber, Gifre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gavra, Gaspara, Giviro, Gabra, Ghyferri, Ghifary, Gyopár, Gaber
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Guifre's në Facebook. Pozicioni #359738
Kategoritë:Emrat Katalonje - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga GuifrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Guifre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Guifre? Voto për emrin tënd