Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gregor

Është emri yt Gregor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gregorius
Djem me tinguj të ngjashëm:Gregory, Grgur, Gregorio, Greggory, Griorgair, Grigori, Grigoriy, Grigor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gregoria, Gregiore
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11165 Gregor's në Facebook. Pozicioni #5419
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore fund emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga GregorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gregor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gregor? Voto për emrin tënd