Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gregory

Është emri yt Gregory? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gregorius
Variante:Gregorio, Gregorios, Grigor, Grigoriy, Kelekolio, Krikor, Григор, Grigol
Djem me tinguj të ngjashëm:Grgur, Gregorio, Greggory, Griorgair, Grigoriy, Grigori, Grigor, Grigore
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gregoria, Gregiore
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265395 Gregory's në Facebook. Pozicioni #410
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga GregoryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gregory? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gregory? Voto për emrin tënd