Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Golden

Është emri yt Golden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gladwin, Galtem, Glyden, Goldwin, Goldwyn, Galatyn, Goldwine, Gladden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gildan, Gulten, Giuldane, Güldane, Gildania, Geltine, Gülden, Gyldan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20590 Golden's në Facebook. Pozicioni #3325
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1911
Komente nga GoldenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Golden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Golden? Voto për emrin tënd