Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gladwin

Është emri yt Gladwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Golden, Galtem, Glyden, Goldwin, Goldwyn, Galatyn, Goldwine, Gladden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gildan, Gulten, Giuldane, Güldane, Gildania, Geltine, Gülden, Gyldan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1425 Gladwin's në Facebook. Pozicioni #26439
Kategoritë:
Komente nga GladwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gladwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gladwin? Voto për emrin tënd