Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gildan

Është emri yt Gildan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gladwin, Golden, Galtem, Glyden, Goldwin, Goldwyn, Goldwine, Galatyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gulten, Giuldane, Güldane, Gildania, Geltine, Gülden, Gyldan, Gloudina
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Gildan's në Facebook. Pozicioni #802932
Kategoritë:
Komente nga GildanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gildan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gildan? Voto për emrin tënd