Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glorin

Është emri yt Glorin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guillermo, Gillermo, Gwilherm, Guilermo, Galeron, Guilherme, Gilermo, Guilherne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guillermin, Guillermina, Glorianna, Gloriana, Gloriann, Gloriane, Glorianne, Glorian
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Glorin's në Facebook. Pozicioni #214848
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GlorinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glorin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glorin? Voto për emrin tënd