Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gloriane

Është emri yt Gloriane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Guillermo, Gillermo, Gwilherm, Guilermo, Galeron, Guilherme, Gilermo, Guilherne
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guillermin, Guillermina, Glorianna, Glorin, Gloriana, Gloriann, Glorianne, Glorian
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Gloriane's në Facebook. Pozicioni #189498
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GlorianePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gloriane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gloriane? Voto për emrin tënd